LJĢS uzsāks 5.sezonu!

Post date: Sep 22, 2015 12:21:3 PM

Žūrija LJĢS 5 gadu jubileju jau steidz atzīmēt (attēlā 2 sveces simbolizē Latgales stūrakmeņus - Daugavpili un Rēzekni), bet tāda iespēja būs arī visiem LJĢS dalībniekiem! Uz tikšanos!

Par šīs sezonas favorītiem noteikti varam saukt pieredzējušos ģeogrāfus no 12.klašu grupas Justīni Širinu un Armandu Ostrovski. 11.klašu grupas dalībnieki centīsies neiepalikt un šajā klašu grupā domājams, ka toni noteiks Arturs Petrovs, kurš joprojām nav pārspēts karšu cīņās, kā arī viņa sīvākā konkurente Ineta Kruļeva. Pērn lieliski sevi pieteica arī jaunākie Liene Nitiša un Ēriks Kasparenoks! Katrā ziņā intrigas būs gana visās klašu grupās, un gan jau arī vasarā ieguldītais/neieguldītais darbs nesīs kādas izmaiņas un pārsteigumus!

Latgales ģeogrāfiju mīlošie skolēni jau visu vasaru gatavojušies startiem LJĢS 2015./16.m.g. sezonai. Arī LJĢS žūrija visu vasaru prātojusi nodarbību tēmas un uzdevumus, kuri parādīs, kurš ģeogrāfijā jūtas kā zivs ūdenī un kurš kā ūdenī iekritusi vista. Beidzot arī varam izziņot šīs sezonas kalendāru un norises vietas!

Sezonu sāksim 24.oktobrī, kad tēma būs Latvijas ģeogrāfija. Noskaidrosim, ka bez Latgales Latvijā ir vēl vairāki kult.vēst. novadi, kā arī pārsteigsim, ka ne vien Daugavpils un Rēzekne ir Latvijas lielpilsētas! Novembrī uzzināsim tos 3, kas startēs valsts olimpiādē aprīlī, bet decembrī LJĢS šogad būs brīvlaiks! Pirmās tikšanās reizes norisināsies Rēzeknes 5.vidusskolā, bet pēc jaungada nodarbības norisināsies arī Daugavpilī!