LJĢS sezonu ar uzvaru noslēdz Kasparenoks!

Post date: May 02, 2017 7:28:0 PM

Gluži tāpat kā iesākās, tā arī noslēdzās 6. LJĢS sezona, proti, ar Ērika Kasparenoka uzvaru. Noslēdzošajā sezonas posmā apskatījām dabu visās tās izpausmēs. Žūrijas sagatavoto uzdevumu vidū bija karte, ranžs, tests, kā arī dalībnieku "iecienītās" problēmas. Kopā tika izveidoti 7 uzdevumi, kuros tika noskaidroti zinošākie skolēni. Šoreiz cīņa bija divtik spraiga, jo izšķīrās arī sezonas kopvērtējumu rezultāti.

6.-9. klašu grupā viszinošākais Dabas jautājumos izrādījās Raivis Garjāns (R5VSK). Sīvāka cīņa izvērtās par 2. vietu, kur tomēr pārāka izrādījās Elizabete Rupā (RV1Ģ), atstājot Martu Puzāku (Viļānu vsk.) 3. vietā. Savukārt sezonas kopvērtējumā, jau iepriekš nodrošinot savu uzvaru, triumfēja Huberts Zimackis (RV1Ģ), kurš uz pēdējo posmu nebija ieradies. 2. vietu ieguva pēdējā posma uzvarētājs Raivis Garjāns, bet 3. vietu izcīnīja Artjoms Promislavs.

10. klašu grupā šajā sezonā pārliecinoši uzvarēja Daniels Rožko (DKVL), tomēr Dabas posmā ieguva 2. vietu,jo viņam nācās kapitulēt tāpēc, ka bija ieradusies Ennata Viļuma (DKVL), kas ņēma dalību savā otrajā LJĢS posmā un izcīnīja 1. vietu savā klašu grupā, gluži tāpat kā iepriekšējā reizē. Tie bija 2 posmi un 2 uzvaras! Tā tik turēt, gaidām tevi biežāk, Ennata! Bet 3. vieta šajā posmā un 3. vieta arī sezonā ir Lindai Danielai Ančai (R5VSK).

11. klašu grupā dubultuzvaru jau iepriekš bija nodrošinājuši Rēzeknes 5. vidusskolas grandi: Ēriks Kasparenoks un Māris Jurāns. Lai gan Dabas jautājumos starp viņiem izdevās iespraukties viņu komandasbiedram Austrim Mazuram, kurš nebija tālu no sensācijas, tomēr šoreiz viņam jāsamierinās ar 2. vietu. Piedaloties tikai 2 posmos, Austrim liedza iespēju pacīnīties par godalgām sezonas kopvērtējumā. 3. vieta Dabas posmā ir Mārim Jurānam, bet 3. vieta sezonā- Dainim Vērdiņam (D12V).

12. klašu grupā labāko trijnieks Dabas posmā sarindojās attiecīgi ieņemtajai vietai sezonās kopvērtējumā, proti, Dainis Sondors (RVPĢ) - 1. vieta, Ineta Kruļeva (D12V) - 2. vieta, bet Maksims Latkovskis (DKVL) - 3. vieta.

Tāpat LJĢS žūrija ar īpaši izgatavotu ceļojošu kausu apbalvoja sezonas garumā vislabāko skolu, kuras titulu līdz rudenim lepni varēs nēsāt Rēzeknes 5. vidusskola.

Latgales Jauno Ģeogrāfu skolas žūrija novēl visiem saulainas un jautras vasaras brīvdienas, kā arī veiksmi 9. un 12. klašu skolēniem gaidāmajos eksāmenos. Uz tikšanos nākamajā mācību gadā!