LJĢS 3.sezona sāksies 26.oktobrī!

Post date: Sep 19, 2013 9:9:32 AM

Latgales Jauno ģeogrāfu skola aicina interesentus piedalīties LJĢS 3.sezonas nodarbībās, izziņojot kalendāru un nodarbību tēmas!

Šī mācību gada kalendārs:

26.10. nodarbība "Latgales ģeogrāfija" - cik labi mēs pazīstam savu kultūrvēsturisko reģionu (kā mums riebjas šis vārda "novads" aizstājējs)? Jautājumi par un ap Latgali!

30.11. Latgales Atklātā olimpiāde, kuras laikā dalīsim pirmās ceļazīmes uz Valsts olimpiādi. Jautājumu spektrs plašs, tomēr balva kārdinoša - iespēja 6.martā pārstāvēt savu skolu, pilsētu un kultūrvēsturisko reģionu Valsts mērogā!

25.01. tradicionālie komandu mači! Visapmeklētākā LJĢS nodarbība, kurai jau vasaras laikā arī žūrija sākusi veidot uzdevumus. Būs interesanti!

15.03. nodarbība "Pārtikas ģeogrāfija" - turpinam tradīciju pavasarī aplūkot kādu specifisku tēmu. Jautājumi par šo nozari būs pietuvināti ģeogrāfijai, tomēr žūrija sola pārsteigt arī ar negaidītiem un ar ģeogrāfiju nesaistītiem uzdevumiem. Asinam IQ ;) Plānots, ka šī būs izbraukuma nodarbība.

26.04. nodarbība "Dienvidu puslode" ar jautājumiem par zemēm otrpus ekvatoram. Zināms, ka viņiem pat ūdens tualetes podos griežas pretējā virzienā!

17./18.05. Sv.Brīvdaba, kas šosezon kopvērtējuma ieskaitē LJĢS netiks vērtēta, tomēr LJĢS dalībnieki tiek aicināti piedalīties un sacensties ar kaimiņiem - vidzemniekiem. Pērn sacensība izvērtās interesanta, noteikti tā būs arī šoreiz!

Uz tikšanos!