Latgales čempioni zināmi!

Post date: Feb 08, 2019 8:16:8 AM

Jau otro reizi savā pastāvēšanas vēsturē Latgales Jauno Ģeogrāfu Skola rīkoja novada atklāto ģeogrāfijas olimpiādi divās pilsētās vienlaicīgi un šogad tas ļāva sasniegt vēl nebijušus apmeklētības rekordus – cīņā par Latgales labākā jaunā ģeogrāfa godu devās 128 dalībnieki.6.-7. klašu grupā katrā no pilsētām piedalījās pa 10 dalībniekiem. Ar ļoti cienījamu sniegumu, uzrādot dalītu 5.-6. labāko rezultātu starp visiem olimpiādes dalībniekiem, par jaunākās klašu grupas uzvarētāju kļuva Vladmirs Bazuns no Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja, kļūstot par 4. dalībnieku, kurš šosezon izcīna uzvaru šājā klašu grupā. Otrās vietas godalgu izcīnīja Vladislavs Visockis no Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzijas, par punktu apsteidzot DKVL pārstāvošo Borisu Kotovu.

8.-9. klašu grupā uzvarētāju duets palika nemainīgs jau 3. nodarbībā pēc kārtas, uzvaru izcīnot Hubertam Zimackim no Rēzeknes Valsts 1. Ģeimnāzijas, aiz sevis atstājot Danielu Daņilovu no Daugavpils 12. Vidusskolas. 3. vieta Huberta skolas biedram Jurim Siliņam.

Skaitliski lielākajā vidusskolas grupā arī iztika bez pārsteigumiem un kārtējo uzvaru izcīnija Makss Soboļevs no RVPĢ. 2. un 3. vietu izcīnīja DKVL pārstāvji , attiecīgi Ilija Volkovs un Alekss Norkus. Makss jau ir nodrošinājis uzvaru vidusskolas klašu grupā arī sezonas kopvērtējumā, taču cīņa par atlikušām vietām ir ļoti sīva.

Absolūtajā kopvērtējumā sezonas līderis Huberts Zimackis neatstāja izredzes saviem pretiniekiem un izcīnīja jau ceturto uzvaru šajā sezonā, kļūstot par otru uzvarām bagātāko dalībnieku LJĢS vēsturē.

Nākamā tikšanās reize paredzēta 23. februārī, kad noskaidrosim spēcīgākās skolu komandas, kā arī apbalvosim labākos atklātās olimpiādes dalībniekus. Komandu mači norisināsies Daugavpils 16.vidusskolā.

Uz tikšanos!