Komandu mačos uzvar R5V neticami blīvā tabulā!

Post date: Mar 02, 2017 9:37:5 AM

Nākamie komandu mači 2018.gada februārī, bet šī LJĢS sezona turpināsies marta beigās, kad pirmo reizi viesosimies Preiļos! Uz tikšanos!

Februāra beigās Daugavpils 16.vidusskolā aizvadīti ikgadējie komandu mači - nodarbība, kurā tiekas skolēnu veidotās komandas, lai atbildētu uz jautājumiem par un ap (un pat brīžiem ārpus) ģeogrāfiju. Šogad startēja 23 skolēnu un arī 1 skolotāju veidota komanda, kas gan kopējā ieskaitē vērā ņemta netika. Ar žūrijas sagatavotajiem uzdevumiem vislabāk tika galā Rēzeknes 5.vidusskolas komanda "Hallo, RV klausās?!", kam gan panākums nemaz tik viegli nepadevās. Komandas sastāvā Ēriks Kasparenoks, Māris Jurāns, Dins Pujats un Raivis Garjāns. To, ka arī trijatā komandu mačos ir iespējams cīnīties par visaugstākajām vietām, pierādīja Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja puiši Arturs Petrovs, Maksims Latkovskis un Alekss Norkus, komandai "Ar kapteini" iegūstot otro vietu.

Pat fotofiniša izpēte neļāva noteikt trešo labāko vienību, par tādu kļūstot uzreiz divām komandām - mājiniekiem Daugavpils 16.vidusskolas komandai "H o g w a r d s" (sastāvā Maksims Jurinovs, Veronika Griņko, Katerina Kiselova, Ivans Dubodelovs) un Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzistiem no "Žetonu Aftermath" (Dainis Sondors, Tamāra Visocka, Patrīcija Benislavska, Renārs Susejs).

Arī pirmie aiz diplomus guvušajām komandām Daugavpils 16.vidusskolēni - jaunkundžu komanda "Mushrooms" (Veronika Petkeviča, Nadja Zenkova, Liza Baiko, Valērija Pečonka), bet labāko sešinieku noslēdza Daugavpils 12.vidusskolas spēcīgākā komanda "Everests" (Rimants Badins , Renārs Leiskins, Ineta Kruļeva, Daniels Daņilovs).