Huberts Zimackis uzvar sezonas pirmo nodarbību!

Post date: Sep 25, 2019 11:59:1 AM

21.septembrī ar nodarbību Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā iesācies jaunais LJĢS mācību gads. Pirmā no šosezon plānotajām nodarbībām bija par divām dažādām teritorijām – Baltijas un Baltās jūras reģioniem. Žūrija piedāvāja uzdevumus par kuģošanu Baltijas jūrā, lūdza atpazīt slavenus somus un veltīja jautājumus pat Ziemas karam. To, ka vairums no 77 skolēniem, kas no Rēzeknes, Daugavpils un Viļāniem apmeklēja nodarbību, mīl azartu, žūrija pamanīja pašā pirmajā uzdevumā, kurā par nepareizu minējumu punktus atņēma. Lieki piebilst, ka vairāk bija tādu, kas pēc šī uzdevuma nokļuva mīnusos, nekā pozitīvu punktu vācēju. Dažu azarts bija tik izteikts, ka tie pēc pirmā uzdevuma bija nonākuši pat 10 punktu deficītā!

6./7.klašu grupā sezonu ar panākumu iesāka Egons Grabusts (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija), kurš apsteidza Ingūnu Bulduri (Rēzeknes 5.vidusskola) un Inesi Dzegoni (Daugavpils 12.vidusskola).

8./9.klašu grupā lieliski nodarbības tēmās orientējās Vladimirs Bazans (Daugavpils krievu vidusskola-licejs). Otrās vietas diploms Katrīnai Geidānei (Rēzeknes 5.vidusskola), bet trešās – Vladislavam Visockim (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija).

Esot labākais teju visos uzdevumos, vidusskolēnu starpā labākais Huberts Zimackis, bet otro vietu ieguva Elizabete Rupā (abi - Rēzeknes valsts 1.ģimnāzija). Trešās vietas diploms Maksam Soboļevam (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija).

Nodarbības absolūtajā vērtējumā labākais bez pārsteiguma – Huberts, apsteidzot Elizabeti. Trešais rezultāts pārsteidzošajam Vladimiram!

Skolu kausā sezonas pirmo nodarbību Rēzeknē lieliski prata izmantot mājinieki, vadībā izvirzoties Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijai, kam seko 5.vidusskola un Rēzeknes valsts 1. ģimnāzija.

Nākamā nodarbība 12.oktobrī, kad saimnieciskajai ģeogrāfijai pievienosim jautājumus par tehnoloģijām, ko ieteica darīt paši dalībnieki. Uz tikšanos!