Huberts Zimackis neatdod Latgales čempiona godu!

Post date: Mar 16, 2021 11:27:55 AM

13.martā tiešsaistes apstākļos aizvadīta LJĢS Atklātā ģeogrāfijas olimpiāde, kas vienlaikus bija arī pārējo Latvijas JĢS ieskaitēs. 80 dalībnieki no Daugavpils, Rēzeknes un Kārsavas spēkojās ar žūrijas sagatavotajiem jautājumiem, kas šoreiz bija sarežģītāki nekā līdz šim sezonā redzētie.

Par Latgales čempionu 6./7.klašu grupā kļuva Ivars Punculis (Daugavpils 12.vidusskola), apsteidzot Betiju Elizabeti Cauņu (Rēzeknes 5.vidusskola) un Denisu Matusevicu (Daugavpils 16.vidusskola). Šajā klašu grupā sezonas kopvērtējuma trio secību noskaidros vien pēdējā nodarbībā.

8./9.klašu grupā šī mācību gada labākais ģeogrāfs ir Germans Mikulovs (Daugavpils 16.vidusskola), otro vietu ieguva Jānis Meškovskis (Daugavpils 12.vidusskola), bet trešajā vietā Ksenija Cvetinska (Daugavpils 16.vidusskola). Germans izvirzījies vadībā arī sezonas kopvērtējumā, tomēr arī te viss izšķirsies pēdējā nodarbībā.

Vidusskolas grupā par Latgales čempionu kļuva Huberts Zimackis (Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija), bet turpat arī otrās vietas ieguvējs Daniels Daņilovs (Daugavpils 12.vidusskola). Trešo labāko punktu summu sasniedza Maksims Kirillovs (Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs). Pēdējā šī mācību gada nodarbībā būs jānoskaidro šīs grupas kopvērtējuma otrās vietas ieguvējs.

Par šīs sezonas absolūto uzvarētāju priekšlaicīgi kļuvis Huberts Zimackis, kuram gan pa reizei nopietnu konkurenci nodarbībās spēja izrādīt arī Daniels Daņilovs, Makss Soboļevs un Rostislavs Osipovs. Skolu kausa izcīņā komfortablā vadībā atrodas Daugavpils 16.vidusskolas komanda, kurai ģeoloģijas jautājumos jācenšas šo pārsvaru nepazaudēt.

Lielās talkas dienā 24.aprīlī šis mācību gads LJĢS noslēgsies ar nodarbību par ģeoloģiju. Pēc šīs nodarbības izsūtīsim diplomus un balvas otrā pusgada izcilniekiem!

Uz tikšanos!