Huberts Zimackis ar uzvaru noslēdz 2020.gadu!

Post date: Dec 15, 2020 1:22:51 PM

12.decembrī visu Latvijas Jauno ģeogrāfu skolu dalībnieki tikās kultūras un tradīciju ģeogrāfijas nodarbībā, lai tiešsaistē spēkotos ar žūrijas sagatavotajiem jautājumiem. No 262 dalībniekiem Latgales ieskaitē startēja teju trešā daļa - 84 skolēni!

6./7.klašu grupā pēc nogulētas pirmās kārtas lieliski startēja Sofija Mogorite (Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs), bet cīņā par otro vietu maķenīt veiksmīgāks izrādījās Deniss Matusevicš (Daugavpils 16.vidusskola), apsteidzot Betiju Elizabeti Cauņu (Rēzeknes 5.vidusskola). Renāram Ragaušam (Daugavpils 12.vidusskola) šoreiz jāsamierinās ar 4.vietu.

8./9.klašu grupā labākais kultūras pazinējs izrādījās Jānis Drelings (Daugavpils Vienības pamatskola). Līdzvērtīgā sacensībā otro vietu ieguva Vladimirs Bazans (Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs), bet trešo - Rainers Timšāns (Daugavpils Valsts ģimnāzija). Uzreiz turpat aiz labāko trio palika Ernests Baleiko (Daugavpils 9.vidusskola), Anželika Cirša (Daugavpils 10.vidusskola) un Jūlija Pavļukova (Daugavpils 3.vidusskola).

Vidusskolas grupā uzvaras turpina krāt Huberts Zimackis (Rēzeknes 1.ģimnāzija). Ļoti stabilu sniegumu uzrādīja arī otrās vietas ieguvējs Daniels Daņilovs (Daugavpils 12.vidusskola), bet trešā vieta Maksam Soboļevam (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija). Turpat aiz labāko trio Oļegs Iļjins (Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs).

Nodarbības LJĢS absolūtajā vērtējumā labākie Huberts un Daniels no vidusskolas grupas, kā arī 8./9.klašu grupas uzvarētājs Jānis Dreilings. Vislatvijas ieskaitē Hubertam 11. labākā punktu summa, bet par lielāko kultūras ekspertu saucams Sandis Ozoliņš no Ogres 1.vidusskolas.

Huberts izvirzījies stabilās līderpozīcijas sezonas absolūtajā vērtējumā, bet Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs šobrīd ir vadībā skolu kausa ieskaitē!

Par nākamās nodarbības tēmu un datumu ziņosim drīzumā! Covid-19 dēļ paredzamas iepriekš izziņotā kalendāra izmaiņas.