Huberts Zimackis ar panākumu cilvēkģeogrāfijā turpina izcilo sezonu!

Post date: Dec 06, 2018 3:49:11 PM

Pirmajā decembrī LJĢS nodarbību pirmo reizi uzņēma Daugavpils Universitāte, pulcējot teju 100 reģiona ģeogrāfus, kuri bija gatavi atbildēt uz cilvēkģeogrāfijas jautājumiem. Jautājumi, protams, ļoti daudzveidīgi, sākot no klasikām tēmām, līdz pat žūrijas vadītāja mērīšanas pēc okeānijas standartiem.

Beidzot daudzveidība manāma 6./7.klašu grupā - piedalījās skolēni no 6 dažādām skolām. Turklāt tieši šajā grupā rezultātu tabula bija īpaši blīva - diplomu ieguvējus šķīra vien 3 punkti! Par sezonas trešās nodarbības veiksmīgāko jaunākajā grupā kļuva Vladislavs Visockis (Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija), kurš apsteidza Jāni Meškovski (Daugavpils 12.vidusskola) un Egonu Grabustu (Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija). Lai gan Egons pārstāv 6.klasi, viņš joprojām ir līderis sezonas kopvērtējumā!

8./9.klašu grupā joprojām nepārspēts Huberts Zimackis (Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija), tomēr aizvien nopietnāk sevi piesaka Daugavpils 12.vidusskolas skolnieks Daniels Daņilovs, kurš cilvēkģeogrāfijas jautājumos bija ne vien pārliecinoši tuvākais Huberta sekotājs savā klašu grupā, bet arī nodarbības absolūtajā vērtējumā! Vienības vidusskolniece Anastasija Naumova ieguva trešās vietas diplomu.

Arī vidusskolēniem šogad stabils līderis - trešā uzvara tikpat sezonas nodarbībās Maksam Soboļevam (Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija)! Alekss Norkus (Daugavpils krievu vidusskola-licejs) ieguva otro labāko punktu summu, bet Viktors Strigajevs (Rēzeknes 6.vidusskola) un Daniels Silčonoks (Daugavpils 16.vidusskola) dalīja trešās vietas diplomus.

Ar trešo absolūto panākumu sezonā Huberts ir pārliecinošs LJĢS sezonas līderis, bet Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas komanda aizvien nopietnāk piesaka ambīcijas uz panākumu LJĢS ceļojošajā skolu kausā!

Pēc jaungada LJĢS atsāksim ar svarīgākajām sacensībām - Latgales Atklāto olimpiādi, kurā noskaidrosim šī mācību gada pašus labākos, kā arī dalīsim gan diplomus un balvas, gan arī medaļas! Lai priecīgi un gaiši svētki!