Arturs Petrovs pārsteidz vidusskolēnus!

Post date: Mar 16, 2014 12:0:41 PM

15.martā Daugavpilī par apetītes trūkumu nebija jāsūdzās - ģeogrāfi pētīja virtuves labumus dažādās pasaules malās. Vienam problēmas neradīja enerģijas dzēriena sastāvs, cits trāpīja gaļas suņa kaušanas vecumu, pat BigMac indekss neizrādījās tik mistisks un sarežģīts!

6.-9.klašu grupā ierindā bija Latgales čempions Arturs Petrovs (DKL), kurš jau atkal pierādīja savas zināšanas, šoreiz ne tik vienkāršā tēmā! Arturam uzvara ar pārliecinošu pārsvaru.

Arī otrās vietas ieguvējs Sergejs Jaunzems (DKL) jau līdz pārtraukumam bija nodrošinājis komfortablu pārsvaru, bet Jelizavetei Kaļiņinai (D16V) trešās vietas diploms vien pēdējā uzdevuma pēdējos jautājumos!

10.klašu grupā, iztrūkstot jaunkundzēm no RVPĢ, komfortabli jutās R5V puiši, kas savā starpā noskaidroja šīs nodarbības uzvarētāju. Šoreiz veiksmīgāks izrādījās Niklāvs Geidāns, kuram šosezon vēl nebija izdevies uzvarēt kādā no nodarbībām. Ar otro vietu pietika Armandam Ostrovskim, lai jau martā nodrošinātu uzvaru sezonas kopvērtējumā! Edžum Romānam šoreiz trešā vieta.

11.klašu grupā labāko trijnieks arī no vienas skolas komandas - DKL. Rezultātā pirmā uzvara šosezon Dmitrijam Jaunzemam, kuram uz papēžiem mina Aleksandrs Vasiļjevs un Maksims Mihailovs. Šāds vietu sadalījums ļauj Dmitrijam pretendēt uz uzvaru sezonas kopvērtējumā, jo no Maksima to šķir vairs nieka 2 punkti!

12.klašu grupā jau trešais dāmu duelis šosezon! Tas lielā mērā izšķīrās kartes uzdevumā, kurā Renātei izdevās iegūt maksimumu, bet Agrita bija pieticīga. Renātei Sahanei (DKL) otrā uzvara sezonā, bet otrās vietas ieguvēja Agrita Vindača (R5V) saglabā vadību (dalītu) kopvērtējumā. Viss izšķirsies pēdējā posmā! Trešā vieta pārtikas jautājumos Jurijam Kiseļovam, kuram šosezon joprojām neizdodas atkārtot pērnās sezonas panākumus.

Nodarbības absolūtā uzvarētāja gods šoreiz pamatskolniekam Arturam! Balva atbilstoša nodarbības tēmai - pavārgrāmata, kura palīdzēs daudzu nodarbībā skatīto ēdienu veidošanai (ar piebildi, ja tajos nav vairāk par 4 sastāvdaļām)!

Absolūtajā kopvērtējumā visi jautājumi par uzvarētāju atlikti uz sezonas pēdējo nodarbību. Katrai nodarbībai atnesot jaunu absolūtā vērtējuma trijnieku, vismaz 5 dalībniekiem ar uzvaru pēdējā nodarbībā pietiek arī sezonas galvenā diploma iegūšanai!

Skolu kausā arī esam atlikuši jautājumus uz pēdējo tikšanās reizi šosezon, jo DKL atkārtoja Atklātās olimpiādes panākumus un panāca pēc Komandu mačiem aizbēgušo R5V. Skaidrs, ka 3. LJĢS sezonā viena no šīm skolām kļūs par divkārtēju čempioni, atliek uzzināt - kura!

Daudz intrigas pēdējai šīs sezonas nodarbībai, kas notiks Rēzeknē 26.aprīlī! Uz tikšanos!