2018./19.mācību gada izcilnieku saraksts

Post date: Sep 14, 2019 2:49:29 PM

Vidusskolas klašu grupā mācību gadā visvairāk dalībnieku, tomēr uz pēdējo nodarbību ieradās nepilns ducis. Dainis Kļaviņš (Daugavpils krievu vidusskola-licejs) uzvarēja jautājumos par sportu un veselību, Elizabete Rupā (Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija) ieguva nodarbības otrās vietas diplomu, bet trešais rezultāts Raivim Garjānam no Rēzeknes 5.vidusskolas. Izlaižot pēdējo nodarbību, tāpat par pārliecinošu sezonas uzvarētāju vidusskolēnu vidū kļuva Makss Soboļevs (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija), otro vietu sezonā sakrāja Renārs Leiskins (Daugavpils 12.vidusskola), bet Elizabetei ar trīs lieliskiem startiem pietika trešās vietas iegūšanai sezonā!

8./9.klašu grupā sezonu perfekti noslēdza Huberts Zimackis (Rēzeknes 1.ģimnāzija), uzvarot ne vien savas grupas, bet absolūtā vērtējumā visas sezonas nodarbības! Tikpat stabili pie diplomiem un balvām tika Daniels Daņilovs (Daugavpils 12.vidusskola), iegūstot otrās vietas atzinību gan pēdējā nodarbībā, gan visas sezonas vērtējumā. Evelīna Geikina no Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas nodarbībā ieguva trešo vietu, bet Rēzeknes 5.vidusskolas skolnieks Sandis Bulduris trešais sezonas griezumā.

Tuvojoties jaunā mācību gada pirmajai nodarbībai, atskatīsimies uz LJĢS 2018./19.mācību gada noslēgumu!

Pēdējā nodarbībā "Sporta un veselības ģeogrāfija" jaunāko klašu grupā uzvarēja Rolands Geikins (Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija), apsteidzot Leonu Brīveru (Rēzeknes 1.ģimnāzija) un skolasbiedru Vladislavu Visocki. Vladislavam panākumam ļāva uzvarēt sezonas kopvērtējumā, kamēr otrais stabilākais sezonā bija Egons Grabusts, bet trešā vieta Esterei Lempai. Kopvērtējuma labāko trijnieks visi no RVPĢ!

Par sezonas absolūto uzvarētāju šaubas nebija - Huberts Zimackis uzvarēja visas sezonas nodarbības! Makss Soboļevs allaž finišējis absolūtajos trijniekos arī sezonā nodrošināja otro vietu šajā vērtējumā, bet vēl viens pamatskolēns Daniels Daņilovs sakrāja trešo labāko punktu summu!

Pēc ilgiem valdīšanas gadiem beidzot LJĢS ieguva jaunus uzvarētājus skolu kopvērtējumā - par 2018./19.mācību gada spēcīgāko skolu kļuva Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija! Ļoti stabili no sezonas uz sezonu turpina startēt arī Daugavpils krievu vidusskola-licejs, skolēniem sakrājot otro lielāko sezonas punktu summu. Pēdējā nodarbībā, apsteidzot Daugavpils 12.vidusskolu, par Latgales trešo spēcīgāko skolas komandu kļuva Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija.

Pēc mācību gada noslēguma Huberts Zimackis iekļuva Latvijas izlases sastāvā dalībai Baltijas reģiona ģeogrāfijas olimpiādē, kura šovasar norisinājās Kaļiņingradā, Hubertam iegūstot jaunas zināšanas un, kas būtiski, arī papildinot starptautisku sacensību pieredzi. Ceram, ka arī šajā mācību gadā Latgales ģeogrāfiem izdosies spoži starti!